Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 15:40   #131
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Jego zadanie zostało pomyślnie wykonane. Mimo komplikacji i długiej, męczącej podróży udało mu się przetrwać i dostarczyć wszystkie dane na temat Hostian. Mimo marnych szans, dzięki współpracy i pomocy ludzi, mieszkańcy podziemnego świata mieli szansę na powstrzymanie nadciągającego niebezpieczeństwa ze strony obcej rasy. Czas pokaże, komu uda się wygrać nadciągającą wojnę.

Z jego nieruchomych ust wydał się, tym razem całkiem ludzki głos.

- Podejmując się tego zadania, nie oczekiwałem nagrody. Jestem wdzięczny za propozycję zamieszkania tu, jednak moje miejsce znajduje się tam, w miejscach gdzie potrzebna jest pomoc. W małych państewkach czy społecznościach, które borykają się z biedą i innymi niebezpieczeństwami. Taki jest cel mojego istnienia.

Rust pożegnał się z gubernatorem i Peterem, jak tylko android potrafił, a następnie ruszył w stronę wyjścia.

Teraz, kiedy jego zadanie zostało wykonane, podziemny świat na nowo się przed nim otworzył. Niczym nie skrępowany, miał zamiar ponownie zniknąć w mroku postapokaliptycznego świata.
 
Hazard jest offline