Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 16:59   #383
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Czytałem wszystko na bieżąco, ale musiałem trochę odczekać. Pomimo tego że nie wkurzyłem się aż tak okrutnie żeby rzucić wszystko w cholerę, to jednak mógłbym napisać coś czego później mógłbym żałować.

Odkładając na bok kwestie samego oszustwa to chyba najbardziej jest mi przykro, przykro z powodu Twojego podejścia do sprawy rozwiązania wątku konfliktu pomiędzy BG. Od początku czułem się tłamszony, chociaż nie robiłem z tym nic, aby nie wywoływać niepotrzebnych spięć. Czara goryczy przelała się gdy dowiedziałem się o fałszowaniu wyników i twoim argumentowaniu tegoż.

Nie będę się rozpisywał, teraz nie mam na to ochoty i nie widzę takiej potrzeby. Jeśli chcesz wiedzieć co myślę to przeczytaj sobie posty Edgara od czasu kiedy ta sprawa wyszła. Podpisuje się pod nimi rękoma i nogami, w każdej kwestii którą poruszył. Myślę że powinieneś przemyśleć na chłodno Twoje nastawienie do wielu kwestii, to pomoże więcej aniżeli dalsza wymiana zdań. Argumenty zostały przedstawione, także wiesz o co nam chodzi.

W kwestii rozwiązania tej sytuacji proponuje zakończenie walki na sposób zupełnie odwrotny aniżeli proponowany przeze mnie czy dnc. Chodzi mi oczywiście o zwycięstwo Otwina nad Karlem. Pozostaje tylko kwestia szczegółów. Czy Karl miałby, według mojego pierwotnego pomysłu: odpuścić walkę po otrzymaniu kilku silnych ciosów czy według dnc: Karl wyłozył by się jak długi po krytyku. Tak, moim, i chyba wszystkich zdaniem, taka sytuacja była raczej niefabularna ale zostało ustalone że sytuacja miała by być rozwiązana mechanicznie to biorąc pod uwagę zbliżone statystki Otwina i Karla byłoby to jak najbardziej możliwe. I jeszcze jedno, chciałbym już nie bawić się w posty i odpisy, czy na forum czy na gdocku. Fajnie byłoby jakby Mg się już tym zajął, ewentualnie ustalając z nami finalny efekt.

Tyle w kwestii mojego zdania. Mnie nie tyle będzie chełpić zwyciestwo Otwina co fakt że brak oburzenia ze strony dnc na takie rozwiązanie oznaczać będzie iż zrozumiał swój błąd, a nawet jeśli nie to chociaż sprawiedliwości stanie się zadość.

Dnc, nie żywię do Ciebie urazy.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline