Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 20:43   #55
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dziękuje wodzu. Jeżeli któreś z was zechce mnie zabić w uczciwej walce niech wyjdzie przodem! Wasze prawo do pomsty jest równe mojemu. Jeżeli pisane mi jest zrosić krwią tą ziemie niech tak będzie z woli wiatru! - Ogłosił, zaś w myślach dodał:

~ Gdyby moje plemię mnie nie wypędziło z powodu moich oczu i ciała, na które nie miałem wpływu nie szukałbym pomsty na ludzie pustyni i przemytnikach ~.

- Mój los jest nieistotny jak nie istotne jest pojedyncze ziarno piasku na pustyni miotane boskim wiatrem Akadi jednak pozwólcie na bezpieczne przejście miejskim głupcom, którzy mieli pecha zostać zamknięci ze mną w jednej celi. Nie mają przy sobie nic cennego a jeżeli żaden z was nie zechce stanąć ze mną do pojedynku rozejdźmy się w pokoju - Dodał, po czym zawołał do tych na dole:

- Macie pozwolenie na przejście nie jest pewne czy obejmuje również mnie.

To było bardzo dużo gadania jak na niego pociągnął kolejny łyk z manierki czekając czy ktoś odpowie na jego wyzwanie wolał, bowiem otwartą walkę niż zarobić skrytym nożem w plecy, gdy będzie przechodził.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 04-11-2015 o 21:44.
Brilchan jest offline