Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 22:13   #384
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Też sobie pocytuje co mi tam.

Zdanie wstępu o całej scenie napisałem już jednego posta i nie mam zamiaru się powtarzać tam przedstawiłem swój punkt widzenia (w spostrzeganieu OTwina jako BG błedny przyznaję) i jakieś swoje racje.
Możecie je przyjąc lub nie. Wasz wybór

Na pewno Dekline nie masz co myśleć o rezygnowaniu z sesji. Jeśli ktoś to ja i na pewno przemyślę to. Jako, że sesja stoi na pewno będzie łatwiej z niej zrezygnować.


Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
Czytałem wszystko na bieżąco, ale musiałem trochę odczekać. Pomimo tego że nie wkurzyłem się aż tak okrutnie żeby rzucić wszystko w cholerę, to jednak mógłbym napisać coś czego później mógłbym żałować.

Odkładając na bok kwestie samego oszustwa to chyba najbardziej jest mi przykro, przykro z powodu Twojego podejścia do sprawy rozwiązania wątku konfliktu pomiędzy BG. Od początku czułem się tłamszony, chociaż nie robiłem z tym nic, aby nie wywoływać niepotrzebnych spięć. Czara goryczy przelała się gdy dowiedziałem się o fałszowaniu wyników i twoim argumentowaniu tegoż.
Coś czuję, że strasznie przewartościujecie to co zrobiłem. Powtorzyłem rzut nie tylko dla samego oszustwa ale dlatego by ruszyć z tym wszystkim a widzę, że zostajemy w punkcie wyjścia na kolejne dni.
Zauważcie, że wcześniejsze rzuty by w porządku.

Poza tym mam rozumieć że NIKT Z WAS w przeciągu całej sesji nie zmanipulował ŻADNEGO RZUTU?
Nim odpowiecie to od razu mówię, że Wam nie wierzę. Jakoś cięzko jest mieć ciągle wyniki poniżej 30 na k100.

Więc wskazywanie mnie paluchami nie jest fair tylko dlatego, ze nie wiedziałem dokładnie jak działa generator.

Otwin był od początku tłamszony. Taką był postacią i taki był postrzegany przez wszystkich grających. Tak też go odgrywałeś
Zwłaszcza na początku a później przez całą sesje nie zrobił nic co by pomogło bohaterom zmienić zdanie. To, że sobie awansował na drugą profesję nie jest czymś o czym wiedziały nasze postacie, prawda?


Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
W kwestii rozwiązania tej sytuacji proponuje zakończenie walki na sposób zupełnie odwrotny aniżeli proponowany przeze mnie czy dnc. Chodzi mi oczywiście o zwycięstwo Otwina nad Karlem. Pozostaje tylko kwestia szczegółów. Czy Karl miałby, według mojego pierwotnego pomysłu: odpuścić walkę po otrzymaniu kilku silnych ciosów czy według dnc: Karl wyłozył by się jak długi po krytyku. Tak, moim, i chyba wszystkich zdaniem, taka sytuacja była raczej niefabularna ale zostało ustalone że sytuacja miała by być rozwiązana mechanicznie to biorąc pod uwagę zbliżone statystki Otwina i Karla byłoby to jak najbardziej możliwe.
Nie wiem, jakie mamy statystki więc pozostaje mi wszystko wziąć na wiarę.

Od razu mówię, że taka sytuacja mi się nie podoba. Nie tylko w związku fabularnego ale też z tego prostego powodu dlaczego Karl ma być karany za moje występki?

Karl do tej pory nie używał PS i ma je więc jeśli szły by krytyki to na pewno by przerzucał. Jeśli patrzyć od strony mechanicznej.


Jeśli Karl by przegrywał to na pewno sięgnął by po miecz. I tylko dolał oliwy do ognia. Chyba wszyscy zapomnieli jaki z niego jest sukinsyn. To, że przy waszych postaciach się wybielił, pomaga chęntiej ludziom czy jest na nich otwarty nie znaczy że nie jest dumny i pewny swoich umiejętności. Na pewno nie przełknie porażki łatwo.

Ale zobaczymy jak się zachowa po walce na pięści, na pewno gdy przegra to nie bedzie ostatni walka z Otwinem.

Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
Tyle w kwestii mojego zdania. Mnie nie tyle będzie chełpić zwyciestwo Otwina co fakt że brak oburzenia ze strony dnc na takie rozwiązanie oznaczać będzie iż zrozumiał swój błąd, a nawet jeśli nie to chociaż sprawiedliwości stanie się zadość.
.
Zrozumiałem i wiem, czego nie powinienem robić a co zrobić ale prosze nie mów mi jak mam żyć oraz przyjmować Twoje rozumowanie.

Co do sprawiedliwości to powinniśmy chyba też cofnąć wszystkie błędy i powtórzone rzuty jakie były w trakcie gry. Jestem pewien że parę się znajdzie. Na pierwszy ogień może pójść rzut na obrażenia Karla gdy zabijał wiedźmę

Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
I jeszcze jedno, chciałbym już nie bawić się w posty i odpisy, czy na forum czy na gdocku. Fajnie byłoby jakby Mg się już tym zajął, ewentualnie ustalając z nami finalny efekt.
Tutaj pełna zgoda. Niech MG to rozwinie, sobie porzuca i wykorzysta PS wg uznania i zobaczymy co z tego wyjdzie. Może nawet powtórzyć wszystkie rzuty.



Ogólnie post może się wydać niektórym za ostry gdy powieninem bić się w pierś ale to nie jest tak, że czuję wielką winę i będę się zgadzał na wszystko.
Chociaż rozumiem złość Dekilne zwłaszcza jak by fair i nie oszukiwał całą sesje - czego nie wykluczam.
 
Dnc jest offline