Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2015, 00:01   #534
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To ja na początek ma pytanie w kwestii wyboru ścieżki.

Skoro Franzenstein zostało zajęte przez mutanty, a ludzie zabici (ochrona, Manfred, ...), to czemu zaczynalibyśmy jako banici, a nie z czystym kontem?
Świadków brak, dowodów brak.

Nie moglibyśmy zatem rozpocząć kilka tygodni później jako ocaleli z mutanckiej masakry we Franzenstein?
I tak mamy już dość trudną sytuację. Ranni, w lesie, bez niczego praktycznie. Za to z krasnoludem-mutantem i krasnoludem chcącym rzucać się na Franzenstein po ciało Eryka w pierwszej kolejności (priorytet) i swoje rzeczy. Do tego konflikt wewnętrzny między khazadami, a Edmundem.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 06-11-2015 o 00:09.
Alaron Elessedil jest offline