Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2015, 00:44   #141
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
- No to się porobiło... - powiedział Micheal wchodząc na scenę w swoich stroju byków z numer 23 na plecach.

- Ja tam swojego przebrania nie zdejmuje bo mi się podoba ale jak by był jakimś białym krakersem w garniaku to też bym się wkurzył. I tak dużo wytrzymałeś, nie ma co.
Do tego te wszystkie kiepskie żarty... Tylko takie znacie w Polsce? To musi być smutny kraj.... no ale w Afryce nie ma przecież chyba szczęśliwych ludzi....

- Na poważnie to też za dobrze nie wygląda. Ciągle chce odstrzelić kogoś kto według Cieibe jest miastem a dodatkowo zmieniam głosy jak rękawiczki i nawet gotów bylem w ostatniej rundzie zmienić głoś na Stonewall byleby był lincz. Nic tylko mafia!
- zasmiał się MJ

- Nie chciałem się za szybko ujawniać ze swoim planem ale skoro zaraz mogę być jednym z podejrzanych lub zginąć to wolę się trochę oczyścić.
Nie mogąc wciągu nocy wyśledzić w żaden sposób Mafii postanowiłem najpierw gdy było nas sporo nie ryzykować i nie linczować nikogo. Następnie by zdobyć wiedzę o większej ilości osób dążyłem do jakiegolwiek linczu by dowieidzeć się czy dane osoby, które głosowały np. na miastowego są z mafii czy nie. Po przynajmniej jednym takim głosowaniu miałbym więcej danych.
Póki co to co mówisz Anonimiem czy Bezimienny (?) ma sens ale dajmy szansę obrony Stonewallowi...
 
Dnc jest offline