Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2015, 07:41   #540
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Ja również jestem za opcją numer 2. Do odgrywania Berta bardzo by mi pasowało właśnie takie (niemal szpiegowskie) życie, gdzie każdy krok może być ostatnim. Co prawda zmieniłbym BG pod tym kątem, ale... przecież w kilka lat praworządny łowca czarownic może zmienić się w wioskowego żula co nie? (Nie piję do Manfreda wcale i w ogóle wypraszam sobie aby ktoś to powiązał)

Mam nadzieję, że uda nam się ugrać kilka PD, bo wykupiłbym jedną czy dwie umiejętności odpowiednie do następnej przygody. Nie wiem czy będą to kolejne atrybuty aptekarza czy bardziej dostosowane do banity. Czy MG możemy jakoś taniej kupować skille banickie skoro w zasadzie już nimi jesteśmy? Po 200PD wszystko i jeszcze może nie wejść... PD za całą sesję może łatwo szlag trafić...
 
Lechu jest offline