Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2015, 14:58   #112
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Gdy James dotarł do Grethy trochę się zmęczył, księga nie był zbyt lekka. Jedyne co zaniepokoiło James przed dotarciem do Grethy to było zniknięcia Crowa - prawdopodobnie jak domyślił się James mógł nadal pracować dla świata przestępczego i jego porwanie przez Kane Inc. miało na celu zdobycie księgi. Na całe szczęście Kassel nie stawiał zbytniego oporu i zachowywał się w miarę spokojnie podczas przenoszenia. Gdy James dotarł na miejsce lekko się zdziwił i zaniepokoił na widok płonącego budynku lombardu, jak widać po rozmiarach pożaru Gretha z Laurą nie próżnował. James na widok Grethy podchodzi do niej i skinąwszy jej głową mówi.
-Można wiedzieć co się stał że podpaliłyście cały budynek? Chyba nie po to by zadowolić Hennrite?
Dodał James z uśmiechem patrząc krótko w stronę zafascynowanej płomieniami Hennrity, po czym dalej kontynuował swą wypowiedz.
- Mam kilka dobrych wiadomość, znaleźliśmy stalową księgę i Lilin będzie wolna, udało nam się też złapać Kassel i być może powie nam ona coś ciekawego na temat Kane Inc. , niestety mam też kilka złych wiadomości. Znaleźliśmy Crowa, ale uciekł i prawdopodobnie poinformował naszych wrogów o zdobyciu księgi, a dodatkowo mam podejrzenia że nasi wrogowie przekopiowali księgę i fabryka świec nie był przypadkowa mieli dużo materiału do wykonania matrycy.
Potem James krótko streścił co wydarzyło się w fabryce świec Grethcie.
 
Orthan jest offline