Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2015, 10:40   #148
Matemaru
 
Reputacja: 1 Matemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodze
-Panie Thomasie. Mnie Pan może i przekonał, ale mój głos i tak niczego nie zmieni, ponieważ jak Pan widzi wszyscy są przeciwko Panu. - misio przełknął ślinę -Nie twierdzę, że nie jest Pan w mafii, nawet powiem, że wydaje mi się, że Pan należy do niej. Ale jednocześnie Pan Karol czy też postać, która za nim się kryję też jest kimś złym. W tym momencie trójką Ron, Pan oraz Karol jesteście najbardziej podejrzani. Jeden z was jest kapelusznikiem, a pozostało dwójka jest w mafii. A to, że jeden atakuje drugiego według mnie to jest odccciiaa... odejście uwagi! - tutaj głos mu zadrżał gdy spojrzał na chatkę Arielki -Na pewno ktoś z was zabił Panią Rybę! - i w tym miejscu klapnął na ziemię i zanurzył łepek w prawie pustym słoiczku miodku, by nie pokazać zbyt mocnego poruszenia swojego pyszczka.
 
Matemaru jest offline