Wątek: 13th Precinct
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2015, 15:12   #26
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Leah słuchała wywodu Scotta, ale myśli jej krążyły wokół innej niepokojącej kwestii. Papieros zaskwierczał w kąciku ust, zaciągnęła się intensywnie nad czymś rozmyślając.
- Kurwa - rzuciła wracając szybkim krokiem pod drzwi państwa Malkins. - Słuchaj Ferro... Otwiera tu android i mówi, że państwo śpią. Przesłuchiwałam kolesia z mieszkania obok ale gdy tutaj wróciłam ta sama śpiewka, że nadal śpią. A teraz ten sąsiad, van Groot, oświadcza, że ostatnimi czasy tak jest nagminnie. Ileż można spać? Rozumiesz co mam na myśli?

Spojrzała partnerowi w oczy, jej wzrok ześlizgnął się na cybernetyczne ramiona skrywające arsenał tajemniczych przyrządów.
- Możesz przeskanować to mieszkanie? Termowizją? Jeśli nie wykryjesz ciepłoty ciała a oni rzekomo śpią... Może mamy do czynienia z więcej niż jednym zgonem, a może... - podrapała się po upiętych w nieładzie włosach - ja popadam w paranoje a ludzie po prostu dużo imprezują. Nakazu nie mamy ale coś mi tu śmierdzi, musimy się upewnić.
 
liliel jest offline