Wątek: Bezludna Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2007, 18:08   #21
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Z daleka widziałem jak ludzie wyszarpują sobie wszystko, skrzynia normalnie sie rozpadła na moich oczach, pomyślałem sobie że ci ludzie albo są szaleni albo cholernie głodni. W miarę jak zbliżałem się do grupki ludzi mijałem jakąś kobietę z psem i dzieckiem, skinąłem głową grzecznie po czym podążałem dalej do większej grupki ludzi. Gdy dotarłem na miejsce widziałem że wśród ludzi panuje chaos, natomiast mnie interesuje na razie moja czapka więc zapytałem:
- Widział ktoś może biało czerwoną czapkę z daszkiem ?!? - w między czasie rozglądam sie po wszystkich oraz w około może ją tutaj gdzieś znajdę.
Ludzie jakoś zbytnio nie zareagowali na moje pytanie więc postanowiłem powtórzyć pytanie.
- Jestem Terry miło mi ale widział ktoś może biało czerwoną czapkę z daszkiem ?!? - po tych słowach już tylko rozglądałem się i patrzyłem na reakcje ludzi.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P

Ostatnio edytowane przez Lavi : 18-04-2007 o 18:56.
Lavi jest offline