Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2015, 19:58   #546
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Uprzejmie donoszę, że będę grał pewnym Millerem. Mało ich się przewinęło.

Campo, tak jak pytałem już we wiadomości o 300 PD, to jeszcze słowo wyjaśnienia. Ambicję miałem, by zagrać akolitą (bo jak wiadomo, takich mamy mało), być może Morra, odnosząc się do pomysłu, by mój podopieczny znał Edmunda, ale raczej celowałbym w Ulryka. Ale to luźny pomysł na razie, no i wszystko zależy tu od tych punktów doświadczenia.

Z drugiej strony, koncept ma to do siebie, że może mi się zmienić. Jeszcze zobaczę, co mi się smażyć będzie dobrze.

e. I jeszcze technicznie się zapytam. Rozumiem, że nikczemny wzrost u Millerów jest nie tylko rzeczą normalną, a znakiem rozpoznawczym, tak? Coś poza tym? Są raczej jasno- czy ciemnowłosi, mają oczy konkretnego koloru?

e2. W którym roku się rozpocznie kontynuacja?
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 08-11-2015 o 20:10.
Fyrskar jest offline