Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2015, 18:39   #120
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
James spojrzał na Grethę gniewnym wzrokiem i leeką irytacją w głosie powiedział.
- Być może doszukuję się we wszystkich dobra, ale to prawda że La Blanc był tchórzem, oszustem czy zdrajcą i zasługiwał na śmierć ale nie sądzę że sierżant czy kapitan byli zadowoleni z twojej decyzji. Ale to nie moja sprawa i nie mój problem i nie moje sumienie, nie zamierzam się kłopotać się decyzją sierżanta czy kapitana w tej sprawie, to jest twoja decyzja i twój problem. Gdy to był w flocie dawno za taką niesubordynację spotkałaś byś się z dziewięciu ogoniastym kotem.

Gdy Gretha przemieniła się w smoka, James z lekkim ociąganiem wsiadł jej na grzbiet przy czym pomógł też jeszcze wsiąść Lillin, przy czym przez całą drogę się nie odzywał zachowując pochmurny wyraz twarzy.
 
Orthan jest offline