Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2015, 11:23   #52
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Super! Jedyne, co wiem o Oldze to, to, że jest tak potężna i pamiętliwa, że ich wersja Doktora Fate nie chciał się jej narażać. No i nie cierpi być nazwana Babą, Yagą więc możemy to wykorzystać żeby wyprowadzić ją z równowagi żeby zaczęła popełniać błędy! Noo... Ma ucznia Antona to takie ciepłe kluchy a przynajmniej takie wrażenie sprawiał. Może powinniśmy poszukać jakiś informacje o jej słabościach w bajkach i legendach? Wszystko wskazuje na to, że jest Rosjanką... - Dzieciak wyrzucał z siebie informacje i pomysły jak kule z karabinu.

- To jak wracamy do bazy? Znów portal? Boomtubes? Przekradanie się? Warto pamiętać, że będą pamiętali, że korzystaliśmy z portalu i wiedzą jak wyglądamy, więc mogę tego szukać. Szkoda, że nie mam przy sobie tego zestawu do kamuflażu, co mi tato kiedyś dał... - Powiedział i posmutniał, po czym potrząsnął głową jak pies wyskakujący z wody.

- Fajna, historia z tym Triksterem kuzynie czy to nie jest ten gej chłopak pipe pipera? Masz powodzenie! Może się w tobie podkochuje?! - Rzucił i zaczął się chichrać z Wallego jak przystało na głupiego dzieciaka, którym w sumie mimo wszystkich posiadanych mocy był, ale takie przytyki były lepsze niż zbytnie skupianie się na własnym nieszczęściu.
 
Brilchan jest offline