Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2015, 18:11   #124
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Laura przewróciła oczyma i zaprowadziła ich do salonu, gdzie na krześle, pośrodku kręgu wyrysowanego przez Iwana Czernikowa czekała Kasel. Była przywiązana do krzesła, ale nie zakneblowana. Była w zaskakująco wesoła, a w jej niebieskich oczach wprost skrzyły się iskierki radości. Gdy Gretha weszła, Kassel przeglądała jej się przez chwilę, a potem uniosła brew i uśmiechnęła się jeszcze szerzej . Byli tu wszyscy, łącznie z Henriettą, która gdy tylko zobaczyła Lilin, rzuciła się jej na szyj i zapłakana rzekła
- Tak bardzo się cieszę, że żyjesz
Tygrysołaczka może nawet nieco zbyt gwałtownie odepchnęła hiszpankę, a potem odwróciła się w stronę więźnia, widać była, że z trudem powstrzymuje się od przemiany.
Baumont rzucił Gretchcie i Jamesowi pytające spojrzenie, a potem rzekł do jeńca.
- Czy nazywa się pani Kasel Adamson
- Tak… I żądam aby natychmiast przedstawiono mi zarzuty lub wypuszczono na wolność. Jeśli zrobicie to natychmiast to unikniecie poważnych konsekwencji prawnych. - rzekła uśmiechając się jak kot otoczony przez myszy,
- Zarzucamy ci, że uwięziłaś jednego z naszych funkcjonariuszy, ukradłaś własność należącą do zakonu Oblubienic Chrystusa i praktykowałaś zakazaną magię. - warknął Baumont
- Zgodnie z tym co zeznałam panowi… Jamesowi Maccrickowi, jeśli dobrze pamiętam, to za to wszystko odpowiedzialny jest mój sługa, którego zabili uwalniając mnie, za co jestem wam niezmiernie wdzięczna. Teraz jednak żądam, aby przedstawiono jakiekolwiek dowody na moje zaangażowanie, inaczej przysięgam, że uruchomię przeciw wam całą potęgę prawną Kane Inc i Zniszczę każdego z was z osobna. Pani Gretha Aleroth zapewne nie będzie miała oporów przed powrotem z podkulonym ogonem na łono rodziny, ale już pani Henrietta będzie miała problem. Ile ona ma tych sióstr? Cztery? Tak, choć o jednej nie wolno wspominać, a gdy cała familia zostanie obarczona kosztami pozwu, jak myślisz kiedy wyrzekną się kolejnej. Panna Laura była już w więzieniu, więc na pewno przedstawi Pannie Lilin wszystkie niuanse przetrwania w więzieniu, choć to raczej więźniowie będą musieli się nauczyć praw dżungli, gdy obie wylądują w kiciu za długi.. Kapitana Reiniera czeka niewątpliwa kariera palacza na transoceaniku, oni ponoć przez całe tygodnie nie widzą słońca. Co do pana Maccrica, jakie koneskwencje pana czekają w razie powrotu do ojczyzny? Co więc postanowiliście - kasel była wyraźnie zadowolona.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 11-11-2015 o 18:26.
Slan jest offline