Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2015, 12:16   #366
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wilkołak uśmiechnął się i zaczął tłumaczyć z miną znawcy

- Ehh, jak za starych dobrych czasów, kartony są naprawdę ciepłe i wygodne ludzie ich nie doceniają. Trochę się martwię, że jak zasnę to już się nie obudzę takiego wpier**** to nie dostałem chyba od wczesnego dzieciństwa w bidulu, kiedy pyskowałem starszym a dziedzictwo się Fenrisa się jeszcze we mnie nie obudziło... Jakbym przysnął spróbuj zmoczyć tą bluzę w kałuży skręcić w supeł i strzel mnie po gębie parę razy powinienem się zbudzić - Poradził następnie ułożył sobie kilkuwarstwowe posłanie z kartonów i ułożył się do drzemki przykrywając się plastikowymi workami od wampirzycy.

Aby szybciej wyzdrowieć zmienił się w wilka licząc na to że w tej postaci lecznicze mocy Gai będą lepiej działać
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-11-2015 o 17:11. Powód: Poprawione żeby było łatwiej
Brilchan jest teraz online