Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2007, 01:45   #2
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Oszustwo tak?
Ale czy ktoś starał się z Tobą kłócić, że ten element jest oparty na tej rzeczy itp?
Nie wiem czemu (no zupełnie nie wiem no po prostu) dlaczego czytając ten tekst mam przed sobą obraz super realisty, któremu nie podoba się, że wziął sobie pomysł połączenia np. piratów z kosmitami siedzącymi w głębinach.
To co Ty chcesz mieć na sesji, to realia historyczne. Pogram sobie z innymi zapalonymi historykami i odczep się od stylu grania innych.
Co z tego że krasnolud to zwykle silny, krępy gburzasty mały człowiek? Ludzie grają i nie umierają z tego powodu, a nawet świetnie się bawią. Nie chce mi się znowu kłócić z kimś, kto uważa że RPG powinno edukować. RPG to przede wszystkim zabawa. A jeżeli dla Ciebie zabawa to również trzymanie się faktów historycznych, to już twoja sprawa. Bo to gust.

Ps. To użyj worda albo firefoxa który ma automatycznie sprawdzanie pisowni podczas pisania.

Ps2. Czemu ten temat ma tag Dzikie pola? Jeżeli to temat o dzikich, to należało go założyć w tym dziale.

Ps3. Jeżeli nie znasz się na temacie, to się nie wypowiadaj:
Cytat:
...Indian, któży też żyja w zgodzie z natura i nie rozumieją białych ludzi i ich zapału do wojen.
Spoko, apache tłukli się bo nie rozumieli co to jest wojna, no i nie mieli wcale a wcale zapału.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.

Ostatnio edytowane przez Darken : 19-04-2007 o 01:51. Powód: dodałem ps2. oraz ps3.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem