Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2007, 08:41   #34
Niles Elmwood
 
Reputacja: 0 Niles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znany
Drizzt

Drizzt wysłuchał cierpliwie przemówienia bosmana, późnie przyjrzał się dyskretnie dla gnoma. - Witaj na pokładzie - pomyślał gorzko.

- Trzeba ustalić kilka nieporozumień - rzekł elf ponuro - Po pierwsze, może i macie w zwyczaju wysyłanie inwitacji mutantom dobrej woli - podjął elf spokojnym tonem, choć w środku wszystko w nim kipiało z wściekłości - lecz gwoli ścisłości, jak widać zaciągacie tutaj nie tylko ludzi. - dodał zirytowany, po czym ciągnął dalej z wyraźnym politowaniem - Po drugie, od kiedy ludzkość wyznacza "optimum potentiae"? I wreszcie - zrobił pauzę, i bynajmniej czakając na odpowiedź, dodał złowrogim tonem - Na to by zostać moją Rodziną, to trzeba sobie zasłużyć... - Drizzt z trudem opanowywał wybuch szału - Jeśli kto mnie poczęstował spaczeniem dla eksperymentu, to może zacząć kopać grób Rodzinny - wycedził elf prowokująco, spokojnie patrząć groteskowej postaci bosmana prosto w oczy.

- Ja im kurwa dam spaczenie! Pomioty jebane! Bękarty chaosu! Ścierwo zasrane! Jak mi na głowie rogi urosną, to uwierzę w takie brednie... - Elf rozglądał się po izbie ocenijąc otoczenie i ewentualne szanse wyjścia z sytuacji - I zobaczysz pokraczna istoto - dodał w myślach patrząc na uzbrojenie bosmana - jak mnie w to wrobiliście, to pierwszy za to zapłacisz człowieczku...
 
Niles Elmwood jest offline