Wątek: Bezludna Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2007, 13:54   #37
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Nicolette Rokouir

Chłopczyk znów do mnie podbiegł. Musi być w szoku, bo nadal myśli że jestem jego mamą... Ale się wpakowałam. I to chyba ja będę mu musiała powiedzieć mu prawdę. Mam nadzieję że jest tu ktoś, kto ma doświadczenie w opiece nad tak małymi dziećmi. Ja umiem dogadać się ze starszymi dzieciakami. Takimi około 11 - 17 lat. Takie dzieci chodzą na tańce...
- Wiesz mały, ja nie jestem Twoją mamą. Czy Twoi rodzice byli na statku? Jak masz na imię?
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline