Wątek: Bezludna Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2007, 14:33   #39
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Lena
Bacznie obserwuję ludzi na plaży.-Acha już zaczynają się tworzyć grupy i kółka wzajemnej adoracji-pomyślałam z niesmakiem,ciekawe ile tu pociągiemy,jeśli się podzielimy na drobne.Proszę, proszę mamy nawet szczęsliwą rodzinkę - zauważyłam zaskoczona.A tych dwóch co tam kombinuje pod drzewem?Podchodzę do większej grupki, która właśnie dyskutuje z ożywieniem na temat przeszukania plaży.
-Jestem Lena, w innych okolicznościach powiedziała bym że miło mi was poznać, ale w obecnej sytuacji wydaje mi się to nie na miejscu-uśmiecham się krzywo, próbując poprawić podartą sukienkę, która jak na złość rwie się jeszcze bardziej odsłaniając znaczną część czerwonego koronkowego biustonosza.
-Pójdę z wami jeśli pozwolicie.Tylko najpierw, trzeba by temu co siedzi pod drzewem zabrać wodę ,bo jeszcze gotów ją sam wypić,no i zapałki.Może z nim porozmawiamy w kupie, wiem że przewaga liczebna nie jest zbyt wysublimowanym argumentem, ale może podziała.
 
MigdaelETher jest offline