Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2015, 05:30   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Czy przyjąłbyś ganesi powietrza summonera fabularnie odgrywanego jako kapłan Akadi ? Ja wiem że ta klasa jest nielubiana przez MG bo jest źle zbalansowana i może zepsuć rozgrywkę ale ja nie mam takich intencji.

Po prostu ta klasa bardzo mi pasuje do koncepcji postaci.

Skoro postaci mają się znać to może wklejmy historie tutaj ?

Alleus Srebrny Wicher Herbu trzech wiatrów

Wygląd zewnętrzny: Alleus nosi wiecznie rozwiane białe włosy do pasa, których nigdy nie związuję. Jego skóra jest bardzo blada niemal biała. Ma mnóstwo drobnych srebrnych kolczyków uszach. Lubi nosić dużo ozdób takich jak brzęczące zdobione bransolety nie jest, więc dobry w skradaniu

Jednakże najbardziej charakterystyczną cechą wyglądu zewnętrznego Alleusa jest tatuaż w stylu Kara-Turskim zajmujący niemal całą powierzchnie jego ciała. Przedstawia on żywiołaka powietrza pośród prądów wietrznych i białych obłoków. Całość kompozycji utrzymana jest w ulubionych tonacjach barw bogini a dzięki specjalnej substancji rysunki naniesione na skórę świecą w ciemności ciemnobłękitnym blaskiem. Dlatego zainteresowany często osłania je szatą. Srebrny Wicher preferuję luźne szaty z wytrzymałych materiałów nigdy nie nosi kolczugi za to jego buty mają podkute stalą podeszwy, aby wedle zwyczaju stąpając po ziemi walczyć z wrogim żywiołem.

Alleus jest Genesis powietrza w służbie Królowa Powietrza Akadi. Należy do odłamu prezentującego filozofie Ryku. Jest bardzo charyzmatyczny i bezpośredni w działaniu, uwielbia podróże i często najmuje się do różnych zajęć, aby zarobić wystarczającą ilość złota na towary luksusowe, z których większą część stanowią kadzidła w darzę dla bogini. Książę żywiołów ma słabość do bogatych strojów drogich kamieni i biżuterii, co w połączeniu z jego chłopięcym wyglądem i długimi wiecznie rozwianymi włosami sprawa, że często jest mylony z kobietą. Nie jest jednak osobnikiem zniewieściałym podczas walki rzuca się w sam środek bitwy błogosławiąc, przywołując istoty żywiołu powietrza i zmiatając wrogów za pomocą niszczycielskiej siły wiatru.

Jest potomkiem kapłana Shaundakul i Dżinni, która służyła Akadi, uznała, że danie swej Pani potężnego potomka jest najwspanialszym darem, jaki można wymyślić. Ganesi urodził się i wychował na planie żywiołu powietrza od najmłodszych lat będąc kształconym na kapłana, co udało mu się mimo wrodzonej lekkomyślności i arogancji, która nie przystoi żadnemu kapłanowi.
Młody Książę żywiołu, gdy tylko wyrósł z wieku dziecięcego zapragną poznać nieco lepiej świat swego ojca, na co po pewnym namyślę zgodziła się jego matka.

Rodzicielowi udało się zarazić syna pasją do podróży, kapłan jest w ciągłym ruchu nieustanie poszukując nowej przygody. Od czasu do czasu zmawia nawet modlitwę do Shaundakula, jako bratniego bóstwa okazjonalnie uczestniczy nawet w ceremonii ujeżdżania wiatru. Mimo to jego wiara w patronkę pozostaje niezachwiana

Historia Rodu

Srebrny Wiatr pomniejszy szlachecki ród Dżanich
Którego przodek dostał tytuł ptasznika szafirowego sułtana, bo sprowadził na Plan Powietrza słowika i potem zaczął krzyżować ze sobą różne ptaki i je hodować tak, że nabrały właściwości istot planarnych od wpływu mocy planu na jaja właśnie z tej ptaszarni pochodzi większość przyzwanych przez niego istot.





Mogę też dosłać bardziej rozbudowany opis + scenkę z dialogiem
 
Brilchan jest offline