Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2015, 13:12   #38
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Wymieniono oszczędne uściski dłoni. Dwerryhouse i Trevis nie tracili czasu. Kazali poczekać swoim podopiecznym, a sami udali się za drzwi, zza których wydobywały się kłęby zimnej pary. David opadł na sparciały fotel, poklepując poły marynarki w bezowocnym poszukiwaniu wiśniowej cygaretki.
- Noż do chuja. Musiałem zostawić u siebie - mruknął pod nosem - Macie co zajarać? - rzucił do nowoprzybyłych.
Bez względu czy został poczęstowany lub nie, nachylił się do nich, trzymając łokcie blisko siebie. Nigdy nie wskazuj dłonią na rozmówcę: to była jedna z nielicznych zasad protokołu, którego musiał niechętnie się nauczyć.
- Wygląda na to, że będziemy dzielić tę, jakże malowniczą kompaniję. Słuchajcie. Obecnie przyjmuję rozkazy tylko od generała, więc jeśli nie będziecie wchodzić mi na głowę, ja nie wejdę na waszą.
Z trudem powstrzymywał się od prowokacji. Pokusa była silna, ale nie wiedział jeszcze z kim w istocie miał do czynienia. Tylko głupiec rozpoczynał rozgrywkę bez dobrej znajomości jej zasad. To co natomiast powiedział osobnik, który przedstawił mu się jako Stephen, uznał za rozsądną deklarację.

Szeryf i ambasador powrócili z niechybnie ożywionej dyskusji. Teraz mieli przedstawić sytuację młodszym, oczywiście przepuszczone przez informacyjne sito. Kiedy wyłuszczyli szczegóły, Dwerryhouse ostentacyjnie rzucił dokumenty na stolik. David szybko przejrzał je i kiwnął głową.
- Myślę że najlepszą osobą do rozdawania kompetencji jest sir Trevis.

Co dokładnie widzimy na zdjęciach? Jeśli nie ma tam nikogo charakterystycznego postanowię sprawdzić pierwszą z brzegu osobę (skoro tak zależy nam na czasie).
 

Ostatnio edytowane przez Caleb : 15-11-2015 o 16:36.
Caleb jest offline