Wątek: 13th Precinct
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2015, 13:19   #29
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
- Wysłałem już prośbę o nakaz, ale w niedzielę jak zwykle będzie się to ciągnęło w nieskończoność. Do baz też mam dostęp stąd, ale zdam się na twój rozsądek - przystał na tę propozycję Scott. Wyglądał na takiego, co korci go jednak spróbować wejść za pomocą buta. Niestety, przepisy obowiązywały. Przy tak łatwym dostępie opinii publicznej do środków przekazu masowego zbyt łatwo można się było pozbawić wszelkiego dofinansowania albo i pracy.

Posterunek w niedzielę był spokojniejszy niż w pozostałych dniach. Większość pracowników, nie tylko gliniarzy, miała wolne. Reszta albo starała się robić jak najmniej, albo przebywała na patrolach. Nowy Jork nigdy nie pozwalał na senne tempo, ale ludzie robili wiele, aby się nie przepracować. W takie dni szczególnie. Kiedy docierali do gabinetu - szałowej nazwy na klitkę gdzie ledwo wciśnięto dwa biurka, Ferro właśnie odebrał wiadomość. To była ta jego przewaga, zawsze wszystko wiedział wcześniej, bez wątpienia mając komputer w mózgu.
- Przyszły wyniki wstępnej analizy toksykologicznej. Wykazała brak innych substancji od alkoholu. Sekcja dopiero się zaczyna.

Pomieszczenie może i było małe, ale własne. Większość glin takowego nie posiadała. Ładnie odznaczała się tu część Leah, z zagraconym biurkiem na pierwszym planie i wysprzątana wersja Scotta. On i tak nigdy nie używał kartek czy innych staroświeckich metod.
- Trzeba się podzielić robotą. Nova ma czystą kartotekę, więc grzebiąc w tym niewiele się dowiemy. Skoro znasz jej byłego męża, możesz go jakoś namierzyć. Ja zajmę się alfonsem.
Włączył ekran holokomputera na biurku, pojawiło się bio Alexis.
- Robiła w kosmetykach prawie od piętnastu lat. Co ciekawe wcześniej była modelką. XL.
 
Sekal jest offline