Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2015, 00:34   #40
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
21 stycznia, 2015

Carolina Diaz, David Whetstone, Leon Bouchard, Devon Ravens, Adam Berevand

- Nie mam zwyczaju zanudzać cię opowieściami o każdym swoim kroku - burknął potomek księżnej, ale szybko zmitygował się pod spojrzeniem zmrużonych oczu - O dwudziestej pierwszej, po prostu chciałem mieć czas na przygotowania - została mu niecała godzina - I nie, nie dostałem żadnego zbędnego balastu - mam się tym zająć sam -
Andrew wyraźnie nie był zainteresowany dalszą częścią spotkania- zerkał to na drzwi, to na telefon, to na zegrek. Za to był jednocześnie na tyle obyty w towarzystwie żeby zauważyć że jeszcze nie może wyjść...i na tyle rozsądny by tego nie lekceważyć.

[***]

Andrew bez specjalnego zainteresowania wysłuchał wypowiedzi Adama - najwyraźniej był zajęty własnymi myślami. Chwilę później, kiedy tylko usłyszał głos Davida, przez twarz przemknął mu kpiący uśmieszek. Złożył dłonie małpując gest mówcy i słuchał z uprzejmą ciekawością wypisaną na twarzy. Za to pytanie o zdanie bredzącego szaleńca najwyraźniej przerosło już jego cierpliwość. Kiedy Devon podszedł do niego wstał, zgarnął jasną marynarkę z oparcia i ukłonił się gospodyni - najwyraźniej czekał na zgodę na opuszczenie narady.

Lisa Langdon

Lisa, stojąca poza percepcją zwykłych śmiertelników, uświadczyła króciutki spektakl - chwilę po niej z budynku wysypali się ludzie, rozbiegając się po kompleksie. Jeden z nich podszedł do sobowtóra dziewczyny, ale po wymianie kilku zdań powędrował dalej.

Tuż przed końcem deadline'u który wyznaczyła Kilianowi przez oświetlony plac przemaszerował elegancki brunet. La Fillette, jeden z posłów wybranych w tej kadencji - Lisa kojarzyła go dzięki jego kampanii wyborczej. Zbliżył się do drugiej Lisy...i od razu beszczelnie złapał ją za tyłek.

Stephen Herman, Matthew Welsh, David Akerman


Adres: osiedle St Clair, w górach powyżej Port-of-Spain. Dla miejscowych - stosunkowo bogata dzielnica, niektórzy mają prywatną ochronę a wszyscy służbę.

Podpisane zdjęcia całej piątki: nikt publicznie znany, ale jeden z nich, Francis Borde, ma zdjęcie w mundurze policyjnym (Stephen rozpoznaje insygnia, gościu był w grupie szybkiego reagowania, a David wręcz raz spotkał typa osobiście). Reszta ( dwie kobiety i dwóch mężczyzn, cała czwórka tutejsza sądząc po fizjonomii) ma neutralne zdjęcia w cywilnych ciuchach



- Gdybym chciał wybrać przywódcę, już bym to zrobił. Ale nie może to być Tremere...zwłaszcza ci którzy się spóźniają - generał wyraźnie nie był zadowolony próbą zrzucenia tego z powrotem na niego - Wasza decyzja, już! I jazda w drogę! -
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline