Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2007, 17:38   #11
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hunter
Kobieta rzuciła mi mieszek ze złotem. Pośpiesznie otworzyłem go.
-Co? Przecie to mi ledwo na piwo starczy- powiedziałem zdziwiony.
"1.Smok może mieć ją w brzuchu. Może go wytropimy po śladach, jeżeli ktoś z was to potrafi."- usłyszałem- Pani ja potrafię... lecz co mi po tym jak Smoki latają??- zapytałem, lecz nie oczekiwałem odpowiedzi.
Kolejna propozycją, którą podała nasza zleceniodawczyni, było przeszukać laboratorium.
-No... to jest o wiele prostsze... Lecz... Sol skarbie, o ile wiem masz zdolności jasnowidzenia. Postaraj się znaleźć tą bransoletkę, oddam Ci 1/3 mojej pensji- uśmiechnąłem się do dziewczyny.
 
Panda jest offline