Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2007, 17:58   #14
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hunter
"-A moje usługi są droższe mój drogi elfie,bedziesz musiał jeszcze coś dorzuić od siebie."
-Sol skarbie, określ się bardziej- uśmiechnąłem się do pięknej, czarnowłosej dziewczyny-Mogę Ci dać wiele- z uśmiechem na twarzy zrobiłem trzy kroki w stronę dziewczyny -Tylko powiedz co...- powiedziałem tak cicho, że nie wiedziałem czy nawet ona to usłyszała.
-Idę spać, Wy zaś zajmijcie się "seansem"- powiedziałem i ruszyłem w stronę schodów. Gdy mijałem Sol szepnąłem jej- Tylko powiedz co...- nie chciałem zdradzić tego, że coś do niej powiedziałem, więc się nie zatrzymałem. W nadziei liczyłem na to, że usłyszała mój szept.
 
Panda jest offline