Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2015, 16:03   #201
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Pomoc dla Nikto, którego kombinezon rozszczelnił się w przestrzeni okazała się zbyt późna. Khedryn miał jednak jeszcze szansę uratować tego, z obcych, który powalony został ostrzałem blasterowym, gdy szarżował na piratów. Jedi szybko umieścił go w zbiorniku kolto w ambulatorium. Ostatniego z gigantów znaleźli martwego przed drzwiami ładowni, którą chronił i w której pierwotnie zamknęli swoich zakładników. Najwyraźniej pozostawienie jedynie jednego niezbyt rozgarniętego strażnika przed niededykowanym do tego improwizowanym więzieniem, w którym tkwiło pięciu sprawnych kryminalistów nie było dobrym pomysłem.

Po około godzinie Charlesowi udało się uzyskać dostęp do kokpitu, wydawało się, że mieli znowu pełną kontrolę nad frachtowcem. Przy kadłubie nadal unosiły się zwłoki zabitego przez mynocki człowieka. Jego dość futurystycznie wyglądający kombinezon po części został strawiony przez wydzielinę gruczołów bestii, jednak nadal mógł być coś warty, podobnie jak zmodyfikowany blaster, z którego mierzył do Charlesa. Bez większych problemów wciągnęli go do środka. Mynocki wydawały się już niespecjalnie zainteresowane swoją zdobyczą, część odleciała w przestrzeń, a część znów przyległa do kadłuba frachtowca.

- Och! Wielkie Nieba! Moje Nogi! Jestem sparaliżowany! Zostałem zastrzelony! Co za tragedia! Niech mi ktoś pomoże! - rozpaczał jeszcze w jednym z korytarzy ich droid protokolarny, za którego przy całym natłoku pracy nie mieli jeszcze okazji się zabrać.

Inspekcja kombinezonu wciągniętego obcego człowieka pokazała, że faktycznie było tam dużo zaawansowanego sprzętu, który mógł okazać się cenny, były tam moduły pancerza, system sterowania lotem, system wykrywania ruchu i wiele innych. Ostrożnie wydobyli zwłoki ze środka. Człowiek z opisu zdecydowanie przypominał kapitana porwanego frachtowca, który przewoził leki i - według relacji piratów - doprowadził do wybuchu. W kieszeni jego kurtki znaleźli holo-odznakę.

Cytat:
Kapitan Jerro Tyrone
Republikańskie służby wywiadowcze
Kod identyfikacyjny: Omega-A15
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 17-11-2015 o 16:07.
Tadeus jest offline