Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2015, 16:40   #83
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Ulli był nieco zdziwiony nietypowymi zainteresowaniami szewca, ale perspektywa zarobienia kilku złociszy kusiła.

-Doprawdy nie wiem dobrodzieju co w tych maszkarach może cię interesować. Przyznaję pokusa zarobienia pieniędzy jest kusząca, ale z mojej wiedzy te stwory zazwyczaj przebywają w grupach, ja zaś jestem sam i bez broni. Poza tym preferuję otwartą walkę a tam trzeba by się skradać tak żeby stado mnie nie wypatrzyło. Jeszcze nie mówię nie. Najpierw się przejdę do pani Katrin. Dopytam się o wyprawę i zapytam czy nie dałaby mi broni już dzisiaj. Z tego co liczę jutro mielibyśmy wyruszyć. Nie wiem wobec tego czy warto podejmować ryzyko i ryzykować ranami w przeddzień tak ważnego zdarzenia.

Jak powiedział tak zrobił. Wyszedł z chaty szewca i poszedł do Katrin. Zatrzymał się przed drzwiami i zapukał.

- Szanowna pani to ja Ulli. Chciałbym zapytać o kilka rzeczy- krzyknął do zamkniętych drzwi.
 
Ulli jest offline