Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2015, 22:32   #86
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
Plugawe orki czy jakieś inne stworzenia, które miały na nich chrapkę, na całe szczęście nie miały zbyt dobrej kondycji. Cóż się jednak dziwić skoro ich dieta obfita była przede wszystkim w tłuszcze zwierzęce lub co gorsza ludzkie...

Widząc światła domostw elf uradował się. Co prawda nie jakoś wyraziście ale maszerował do przodu z ucieszoną twarzyczką. Gładka skóra na policzkach tak bardzo różniła się od zarośniętych twarzy krasnoluda i Franza.

- Dziewki z tej osady już nie mogą się doczekać mojego nadejścia! - wyrzucił z siebie optymistycznie Nathaniel. - A co do szlachcica to ciekaw jestem czy ten człowieczyna dotarł tu gdzie i my, czy też go te orki skonsumowały na kolację. Możliwe że moje wątpliwości rozwieją się już niebawem, jak jesienne liście strąca wiatr.

Krocząc dumnie wyprostowany jak struna, wyciągał nogi przed siebie daleko i wartko, ponieważ nie do końca był pewien czy pościg na prawdę doszedł końca. By rozwiać swe niemiłe myśli zagadnął towarzysza podróży.

- Ragnarze, jesteś chyba najszybszym krasnoludem jakiego w życiu widziałem. Twoja kondycja musi być ogromnym atutem podczas walki. Gdzie się nauczyłeś tak błyskawicznie poruszać?
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline