Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2015, 11:25   #208
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Wiecie co ? Mam lepszy pomysł kochane siostrzyczki! Skoro już musimy wydawać pieniądze zróbmy to u Tarksów żeby mnie nie zwolnili zaraz wam dam list polecający - To powiedziawszy wyciągnął przybory do pisania i skreślił notatkę następującej treści:

Cytat:
Od Mistrza Brilchana do głowy domu kupieckiego Domu handlowego Korete.

Wybacz Pani moją nagłą nieobecność ale wezwały mnie ważne interesy o których nie śmiem tu pisać. Udało mi się pozyskać obiecujący kontakt handlowy szlachcica z największego planarnego miasta kupieckiego mojego zakątka wieloświata! Muszę go trochę jednak zmiękczyć aby zgodził się na współpracę z naszym Domem Kupieckim zażyczył sobie tych przedmiotów po które wysyłam umyślne a skoro mam coś kupować to najlepiej u swoich prawda ?

Pozdrawiam do zobaczenia niedługo.
- Pyłku chuchnij na tusz żeby wysechł i przystaw moją pieczęć - Poprosił i podał mefitowi niezbędne przedmioty już po chwili wręczył przyrodnim siostrom rulon papieru zabezpieczony woskową pieczątką na której widniała otwarta księga i dwie świece.

-Albo wiecie co NIEWAŻNE! Chodźmy tam razem! Dopiero teraz sobie przypomniałem że nie umówiłem miejsca spotkania - Rzekł ze śmiechem chowając wszystkie przedmioty po licznych schowkach i kieszeniach.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-11-2015 o 20:07.
Brilchan jest offline