Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2015, 13:42   #429
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Noo, taką pobudkę lubię a Jacoba niestety już nie poznasz... - Bill jedząc chińszczyznę i popijając piwo streścił Chrisowi co zaszło w Umbrze przy instytucje oraz ustalenia ich narady był naprawdę prostym stworzeniem wystarczało go nakarmić dać okazje do zabawy i nie obrażać a był gotów dać się pokroić za kompana stąd do Kotołaka czuł raczej sympatie.

- Ja tam nie wiem co Godzilla ma do ciebie. Ja tam lubię was obu ty przyjąłeś nas w klubie jako gości i przyjaciół a twoje chłopaki też są miłe pogadałem trochę z nimi i jeden podwiózł mnie do Złomowiska wielkoluda jak był grill KITTowcy też są mili, cool i cacy. Ogólnie mamy robi za stado więc chciałbym żeby już teraz można było atmosferę oczyścić Mógłbyś opowiedzieć co się stało w tej pączkodajni z twojego punktu widzenia ? - Poprosił przyjaznym tonem.
 
Brilchan jest offline