Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2015, 23:43   #3
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich i życzę udanej zabawy.
Z mojej strony Chass, wędrowny szarlatan, "złotousty" mistrz wiedzy. Ponieważ dane nam było współpracować, pokrótce opisze czym zajmuje się moja postać.
Chass nie jest magiem i nie uchodzi za takiego, choc dla przeciętnego Pogranicznika za takowego będzie brany. Potrafi rzucać zaklęcia, ale są one bardziej subtelne. Jego głównym atutem jest spora wiedza z dziedziny magii, historii, jak i istot magicznych. Jest bystrym obserwatorem i potrafi wydedukować wiele z pozoru niemożliwych rzeczy, jak np. charakter poszukiwanej istoty, lub motyw zemsty, oceniając jedynie miejsce lub przedmioty. Nie jest to magia w stylu czarów rzucanych przez czarodziejów, bardziej przeczucie kogoś, kogo nazwalibyśmy "medium".
Chass zmuszony do walki używa kuszy i rapiera, którym posługuje się całkiem sprawnie.
Jeśli chodzi o charakter to postaram się odegrać zimnego drania, bezczelnego i nie dopuszczającego nikogo do siebie, ale nie pozbawionego jednak pewnego uroku osobistego. Jeśli w drużynie nie ma nikogo, kto mógłby zajmować się gadką, mog3 tę role wypełnić.

Aha, moja postać jest Pogranicznikiem, ale spędziła młodość poza Królestwami. Jest synem kupca, ale nie mówi wiele o rodzinie.

Myślę, że tyle starczy na początek. Resztę dopiszę w ciągu dnia.
 
psionik jest offline