Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2015, 23:57   #63
Demogorgon
 
Reputacja: 1 Demogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znany
-Byłbym w stanie powiedzieć ci jak. Gdybym miał wbudowane odpowiednie sensory aby dokonać na miejscu pomiarów. Ale niestety, do tej pory nie otrzymałem narzędzi i materiałów neizbędnych aby je wbudować. Chociaż prosiłem o nie wielokrotnie, ale KTOŚ zawsze uważał, że są bardziej znaczące sprawy! - Brain nie mógł powstrzymać się od wypomkniecia Jokerowi tego i owego.
-Jesli jesteśmy przy tym temacie, mój Mistrz i ja chcielibyśmy przeprowadzić pewne badania na młodym potomku Flasha, ale będziemy potrzebować do tego paru rzeczy. To kwestia neizwykłęj wagi, być może uda nam się poznać słabe strony i sekrety naszego wroga. - Dodał Malah, łagodzącym sytuację tonem próbując nie dopuscic do wybuchu kłóni i skierować rozmowę na inne tory.
 
Demogorgon jest offline