Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2007, 11:23   #5
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Następny "odkrywczy" temat nie wnoszący nic. Założenia błędne ( dlaczego akurat Nogaje, a nie np któraś z innych ord ?), argumenty delikatnie mówiąc chybione i dziecinne ( podobieństwo elfów do Indian ? Kompletna bzdura, nigdy sie z czyms takim nie spotkałem jak dotąd. Argument chyba stworzony ad hoc na bieżące potrzeby.), ortografia tragiczna, a błędy rażą ( Kislev, a nie Kilslev). Co chciał osiągnąć autor poza... no właśnie czym nie mam pojęcia.
Jak dla mnie post do kasacji chociażby z uwagę na ortografię. No i ode mnie minusik w reputacji za bezcelowe "bicie piany".

Dzięki Rudaad za przypomnienie o moich sesjach, ale gwoli prawdy historycznej palma pierwszeństwa jesli chodzi o ten typ sesji należy się Kutakowi za "X Muzę".

PS Przykro mi, ale ten post jak dla mnie to kolejny przykład pisania postu "na kolanie" bez przemyslenia, stąd moja zapewne za ostra reakcja.

W wojsku tatarskim istniały oddziały uzbrojone np w broń palną. To nie tylko oddziały lekkiej jazdy. Patrz Leszek Podhorodecki "Historia Chanatu krymskiego". Tam też o ordach, chanatach , taktyce i uzbrojeniu ludów zwanych potocznie Tatarami.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 20-04-2007 o 17:41.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem