Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2015, 22:13   #31
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
-To mi się podoba Colinie. Wreszcie gadasz jak awanturnik nie baba, która się boi byle lochu- Jorebha pokiwał głową z zadowoleniem i uśmiechnął się do łotrzyka.

-Martwi mnie tylko to, że nie zająknąłeś się Nyrverze ani słowem na temat tego ile zarobimy za to z pewnością niebezpieczne zadanie. Rozumiem, że wynagrodzenie może się zmienić w zależności od skali trudności, ale jakaś bazowa kwota powinna paść. Chciałbym tez wiedzieć co z innymi fantami znalezionymi w grobowcu. Ciebie interesuje księga. Co z resztą? Liczę na to, że rozwiejesz moje wątpliwości Nyrverze. Wstępnie jestem na tak. Chciałbym tylko poznać zdanie innych moich towarzyszy, szczególnie twoje Leomundo. Nie znam się tak dobrze na ludziach jak ty. Liczę, że twa mądrość pozwoli nam podjąć najlepszą decyzję- powiedział uśmiechając się promiennie do bardki.
 
Ulli jest offline