Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2015, 22:43   #16
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Podoba mi się, że już się ze sobą integrujecie.

Z notkami mnie wyprzedziliście, bo miałem Was o nie prosić. Co do poprzedniego zlecenia, to celowo nie podawałem szczegółów - zostawiam Wam dogadanie się co do niego. Sam mogę rzucić paroma pomysłami. Co do znajomości to postacie mogą znać się o wiele dłużej, nie ma problemu. Nawet lepiej.

Linki do avatarów w pełnej rozdzielczości poproszę. Będę je przerabiać w Photoshopie i oprawiać w ramki.

Dwa ważne linki - doc fabularny oraz mechanika. Karty mechaniczne Waszych postaci będą jawne, podobnie jak przyznawane punkty doświadczenia. Na razie miałem czas rozpisać tylko Chassa, ale zdążę i resztę. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko angielskiemu, bo podręczniki mam tylko w tym języku i jest mi łatwiej tak rozpisywać Waszą mechanikę.

Co do mechaniki - będziemy korzystać z opcjonalnej zasady Wound Thresholds. Dodaje nieco realizmu do cyferek, ale nie jestem pewien czy się sprawdzi. Zobaczymy.

Drugi post komentarzy będę uzupełniać na dniach, ale sam jeszcze nie wiem konkretnie co w nim będzie. Notki o postaciach, opisy lokacji i niektóre mechaniczne zagwozdki najpewniej.

Jestem do Waszej dyspozycji tutaj, na docu i PW. Termin do wtorku 01.12 włącznie. Pierwsza kolejka, to i więcej do pisania, a i da Wam czas na dogadanie szczegółów nt. postaci i ich relacji.



Pozdrawiam!
Aro
 

Ostatnio edytowane przez Aro : 23-11-2015 o 22:49.
Aro jest offline