Wątek: Rozdarcie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2015, 14:18   #21
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Rzuciła Azrielowi wściekłe spojrzenie. Trwało to ułamek sekundy, kiedy obróciła głowę w stronę strażnika na jej twarzy malowało się już tylko zakłopotanie, oraz szczera chęć pomocy.

- Bardzo mi przykro – powiedziała patrząc na strażnika wielkimi oczami. Większość osób od razu nabierała do niej zaufania, wystarczyło tylko jedno spojrzenie i ton głosu. – Bardzo mi przykro – powtórzyła – wzdychając lekko. – Zwykle staram się nie mieszać w tego typu awantury.. to przynosi kłopoty, a ja ich nie szukam. Kiedy usłyszałam zamieszania skryłam się po prostu w kącie sali, aby nie zostać potrąconą w rozgardiaszu. Byłam tak zajęta moja osobą, że nie dochodziły do mnie żadne echa awantury. Wiem, ze to bardzo niefortunne, zwłaszcza w tych okolicznościach, ale chyba nie mogę pomóc. Ubolewam nad tym, bo uważam, ze praworządność stoi na straży naszych praw obywatelskich – dodała na jednym oddechu. – Zresztą wielu szanowanych obywateli może za mną poświadczyć. – podała kilka nazwisk – Tak ukoneksjonawany przedstawiciel władzy na pewno ich zna – znów uśmiechnęła się szeroko. Chyba nie było takiego słowa jak „ukoneksjonowany”.

- Zostanę tu do jutra, gdybym jeszcze mogła służyć jakaś pomocą – dodała.

Nie zamierzała nawet brać pokoju – zostanie w sali czekając, aż kobieta, która dostała torbę i jej towarzysz będą opuszczać karczmę. Nie planowała pozwolić im się wymknąć.

---

Niestety, zaspała haniebnie.Cóż, czuwanie nigdy nie było jej mocną stroną.

Pozostało jej tylko ruszyć śladem tych, których odejście przegapiła.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.

Ostatnio edytowane przez kanna : 24-11-2015 o 15:14. Powód: zaspanie ;)
kanna jest offline