Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2015, 14:43   #26
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Łysy szedł szybko dużymi krokami ulicą, wyraźnie czymś wkurrzony*.
- Kurde! - krzyczał. - No ja pierdzielę, no! - rzucił, kopiąc kosz na śmieci. - BU! - zawył, strasząc jakiegoś kotka, upewniając się wcześniej, czy to nie ten gadający ze wczoraj. - No jak to, kurna, tak, no jak, że taki kur... kur... kur...
Tu Jimmy się zatrzymał, marszcząc czoło, z wyrazem wysiłku na twarzy. Coś tu nie pasowało.
- Aaaaa, no tak! - zawołał, klepiąc się dłonią po swej łysinie, po czym ruszył dalej raźnym krokiem. - KULturny, przecie jest KULtura, a nie kur... no, kulturny, no!
Szedł tak ulicą, zadowolony z poprawnego wymówienia słowa. Wtem zobaczył obok siebie młodego chłopaka i dziewczynę, szaraczków, którzy od ostatnich spraw trzymali się jak najdalej, bojąc się wystąpić przeciw komukolwiek, oczekujących ze strachem zakończenia miejskiego konfliktu.
- Aaaaa! - wrzasnął nagle, z wściekłością uderzając czołem w twarz chłopaka. - No jak to możliwe, no jak! - krzyknął do dziewczyny - żeby taki... kulturny człowiek jak ja nazwał wczoraj kobietę DZIUNIĄ?! Aaaaa! - ruszył dalej, nie czekając na odpowiedź. Szedł tak, dysząc ciężko.
- Co za CZUBUŚ** ze mnie! - zawołał znów, rozbijając kijem baseballowym szybę w źle zaparkowanym na chodniku, przeszkadzającym w przejściu porządnym przechodniom samochodzie. - Czubuś! Czubuuuś! - wrzeszczał, demolując samochód.

Wyładowawszy swą złość, kroczył dalej ulicami Gotham. I wtedy zobaczył efekt nocnych wydarzeń.
- Ja pitolę, co za złamasostwo! No bez jajec, no kurna, weźcie no! KTÓRY TO?! - Łysy rozglądał się, patrząc na wszystkich.
Łysy przyjrzał się uważniej Edowi i Luigiemu.
- Hej, kurdupel - zwrócił się do Eda. - Podejrzewasz tego kurdupla? Czemu?


* To nie literówka.
** Pozdrawiam MG. ;p
 

Ostatnio edytowane przez Kawalorn : 24-11-2015 o 14:57.
Kawalorn jest offline