Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2015, 16:59   #18
Ambivalence
 
Reputacja: 1 Ambivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodzeAmbivalence jest na bardzo dobrej drodze
Rozrzuty są fajne!

Ja byłbym za tym, że albo wszyscy byśmy wzięli gestalty, albo nikt. Są zbyt OP, żeby jedna osoba miała takowy, a druga nie. Zresztą, co to za dziwne przeświadczenie, że postać jest ciekawsza przez to jedną z najciekawszych postaci jakimi grałem to czysty wojownik.

Poza tym wszechstronność od razu szary człowiek ma 10 we wszystkich atrybutach i może poziom albo dwa klasy npca. Perspektywa to wszystko

Ale się nie mądrzę z mojej strony będzie leciał kapłan Sharess.

Jedna sprawa - właściwie, kochany MG, jaki będzie nacisk na optymalizację? Raczej skupić się na efektywnych postaciach, czy ciekawych postaciach? Bo w tym momencie mam niezbyt optymalny pomysł na Barda 1/Kapłana 2 ale jeśli ma być ciężko, to zaraz uruchomię swoje google-fu i będe biegał (ach, dawno tego nie robiłem ) za buildami
 
Ambivalence jest offline