Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2015, 17:32   #454
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Chris zdziwił się lekko na słowa Marcusa.
- Brief mojego źródła dotyczący Electronics Inc. czytałem z godzinę temu. O Możliwym parasolu służb specjalnych tylko potwierdziłem tym wcześniej otrzymane info od Steviego. To myślałem, że wiecie. A z tym powiązaniem-niepowiązaniem... - Wobec stanu Adriana nie miał zamiaru wchodzić w szczegóły czemu informacją się nie podzielił. Jakby wspomnieć o awanturze wśród rozjemców, to ten łuskowaty schizol mógł znów swoje - Wilkołaczy Szaman był dostatecznie chyba wyprowadzony z równowagi by ryzykować kolejną część epopei "czyja wina".
- ... Czort ich wie. Moje info twierdzi - że nie ma to związku z porwaniem, ale może być to jak sugerujesz kawałek jakiejś większej całości i bądź tu mądry. - Rozłożył ręce bezradnie.

Zgasił papierosa poślinionymi lekko palcami. Taki koci pech, że jak gadał z Adrianem to zwykle tam gdzie nie było popielniczek, a nie chciał poznać reakcji wilkołaka na śmiecenie mu petami po podłodze.
- Jeszcze te pijawki co mówił Marcus. Wszystko na raz. Alfa mocno oberwała?
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline