Wątek: 13th Precinct
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2015, 19:07   #36
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Leah wybrała na holo połączenie z Trzynastką. Kiedy zgłosiła się dyspozytorka Wydziału Zabójstw wyrzuciła jak z automatu:
- Tu detektyw Wierzbovsky, numer odznaki 67820, proszę o podesłanie techników, mam włamanie do mieszkania świadka, Jacka Caldwella.

Podała adres, opisała zastałą sytuację i się rozłączyła. Podobne połączenie wykonała od razu do Ferro zastanawiając się czy i on nie zastał jakiś niespodzianek albo czy ma po prostu nowe informacje w temacie Nova'ej.
- Ktoś tu zrobił włam - podsumowała zdawkowo. - Nie wierzę w zbiegi okoliczności, wiesz. Nova ginie a jej były mąż znika, przy czym ktoś robi pieprznik z jego apartamentu. Czegoś tu szukano. Musimy się dowiedzieć czego. Śmierdzi mi to na milę.

Ponownie próbowała sobie przypomnieć kiedy po raz ostatni widziała Jacka. Ile to już dni może trwać? Jego nieobecność? Nova nie żyła najprawdopodobniej od doby, gdzie więc wszystko się zaczęło? Tutaj, czy tam?

Sięgnęła do pliku Caldwella ściągniętego z bazy policyjnej, wybrała numer do miejsca jego zatrudnienia. Może tam dowie się czegoś więcej. House Robotic Inc. musi mieć jakąś wygadaną sekretarkę, która wie o szefie wszystko, jaką pija kawę, gdzie oddaje garnitury do czyszczenia i gdzie podziewa się przez ostatnie dni.

Jednocześnie przechadzała się po mieszkaniu próbując wyciągnąć jakieś wnioski i spostrzeżenia z całego bałaganu. I wyjrzeć przez okno. Naciągnęła na dłonie lateksowe rękawiczki aby nie utrudniać technicznym roboty i nie zniszczyć żadnych śladów.
 
liliel jest offline