Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2015, 23:47   #21
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Sergis słuchając tego wybuchnął śmiechem.

- On poważnie myśli o tym, że go rozwiążemy. Ba, jeszcze mielibyśmy walczyć u jego boku. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

Shalia zignorowała alchemika. Przyglądała się w zamyśleniu mężczyźnie, którego jeszcze chwilę temu planowała zabić.

- Skąd ta nagła zmiana nastawienia? Chwilę temu chciałeś nas poprzemieniać. Dlaczego mielibyśmy współpracować z kimś, kto bawi się w teatrzyk trupów? - zapytała.

To oczywiste, że wbiłby nam miecz w plecy przy pierwszej nadarzającej się okazji. Naiwniak.” -przemknęło przez myśli Sergisa, który spojrzał na Darvana, który podobnież nie pierwszy raz mdleje na widok wroga. Uśmiechnął się do siebie wspominając pierwsze słowa kobiety, a później jej sugestię. Komizm sytuacji go powalał.

- A bo widzisz… Wy jesteście skuteczni, a ja myślę, że możemy oboje na tym skorzystać - odpowiedział krótko.

Alchemik ledwo zachowywał kamienną twarz.

- Oboje... czyli nas chcesz wykreślić z tej spółki? - odezwał się w końcu Darvan. - Prawdę mówiąc po tym ostatnim czarze, jakim mnie potraktowałeś, jakoś nie mam chęci do współpracy z tobą.

- Obudziłeś się? Chciałem wcześniej Cię opatrzyć, ale Twoja towarzyszka wspominała, że nie pierwszy raz już zemdlałeś, więc uznałem że sobie poradzisz, ale w zamian za pomoc w wydostaniu się… skoczę na górę po swoje rzeczy, na zewnątrz są przybory, wezmę je i wrócę do Ciebie.-poszedł ostrożnie schodami tracąc zainteresowanie skrępowanym komediantem.
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline