Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2015, 16:12   #81
Lord_Kolt
Banned
 
Reputacja: 1 Lord_Kolt jest na bardzo dobrej drodzeLord_Kolt jest na bardzo dobrej drodzeLord_Kolt jest na bardzo dobrej drodzeLord_Kolt jest na bardzo dobrej drodzeLord_Kolt jest na bardzo dobrej drodzeLord_Kolt jest na bardzo dobrej drodzeLord_Kolt jest na bardzo dobrej drodzeLord_Kolt jest na bardzo dobrej drodzeLord_Kolt jest na bardzo dobrej drodzeLord_Kolt jest na bardzo dobrej drodze
W większości systemów stworzenie najprostszej postaci (...) - co to za wydumane przykłady? Ja nie jestem sprzedawcą w sklepie i nowy gracz wie czego chce, ja mu nie wciskam produktu do zakupu. Nie chce to nie gra.

Z założenia - nowy gracz RPG systemu nie zna - jakiego założenia? Znów, nie jestem sprzedawcą w sklepie. Jak nie znam czegoś to poznaję.

Czy każesz gościom przygotować własne dania? Czy wymuszasz na nich dresscode? - tak i tak. Raz mogę postawić pizzę czy ciastka, ale jak widać że ktoś pasożytuje na cudzych pieniądzach i żre pizzę czy ciastka a sam nie kupi paluszków za parę złotych to coś jest nie tak. Druga sprawa - tak, ludzie wnoszą błoto na butach i nawet nie pomyślą, żeby ich zdjąć. Nagminne zwłaszcza wśród osób 21 i mniej lat. Do tego przypadki ludzi dla których mydło to termin abstrakcyjny. Mamusia i tatuś dali na lapka za cztery tysiące, ale nie dali na wymianę oleju w głowie i upgrade sterowników zasad zachowania w gościach.

Im więcej interakcji, tym szybciej następuje "wyluzowanie" się gracza, i szybciej zaczyna on odgrywać postać, bawić się grą. - jakie „wyluzowanie”? Puszczają mu zwieracze czy zaczyna pierdzieć przy ludziach? Normalne zachowanie to nie jest trudny do zdobycia skill.

Grajta jak chceta. Ja tam nie tracę czasu na osoby które nie szanują mojego czasu. Jak ktoś poprosi o pomoc to chętnie pomogę, ale jak ktoś się domaga to pytam, jak kwestia uregulowania płatności za usługę, bo chyba się nie zrozumieliśmy.
 
Lord_Kolt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem