Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2015, 18:01   #28
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Mike fajnie się z Tobą dokazuje, ale ponoć nasza zażyłość może niektórych peszyć, więc zbastuje na razie.

Co się zaś tyczy terminów, to wydaje mi się, że ujęliśmy to jasno. MG jest dwóch, każdy może wrzucać posta z grubsza raz w tygodniu, co daje dwa na tydzień. Panicz jest już w tym wieku, że może tylko w weekendy, więc Ja postaram się dawać posty w dni robocze. W razie jakby który z nas zaniemógł (jak przy pechowym nieco poście otwarcia), to i tak zostaje utrzymane tępo 1 post /tydzień. Oczywistą oczywistością jest dla mnie, że gracze piszą miedzy postami MG. Tak to było przedstawione w rekrutacji.

Sesja nastawiona jest na akcje, scen takich jak ta otwierająca będzie sporo a tu epopei tworzyć nie trzeba. Jeśli ktoś z tych czy innych przyczyn nie może napisać, to niech daje znać, że nie może i już. Jak da deklaracje w komentarzach, co robi jego BG to już jest bosko, jak u Karolaka, bo MG ma materiał na posta swego.

Tyle w temacie.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline