Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2007, 19:47   #117
Francois de Fou
 
Reputacja: 1 Francois de Fou ma wyłączoną reputację
Renauld

W tym czasie mały Renauld zajmował się śmiertelniczką
-Mamusiu... tak dawno cię nie widziałem...-rozpoczął swoją grę-Dużo się zmieniło odkąd ostatnim razem widziałaś me oblicze? Jak się miewa ojciec? -uważał, że tak sformułowane pytania, nie będą brzmiały podejrzanie i uda się dzięki nim wydobyć jakieś informacje... swoją drogą bardzo ciekawiło go czemu zniknęła w tej wiosce aż dwójka dzieci. Jednak tę informację musiał zdobyć ktoś inny, w końcu Renauld odgrywał rolę jednego z zaginionych dzieci.


Dziecko kiwnęło głową na Jose, który czym prędzej do niego podszedł i schylił się by przyjąć polecenia. PO kilku słowach malca podszedł do kapitana straży i powiedział
-Panicz jest teraz zajęty. Kazał przekazać, aby wyznaczyć warty po dwóch lub trzech z was przy koniach i powozie, reszta ma się udać na spoczynek. Tuż po świcie mam wam przekazać dalsze instrukcje, chyba, że wcześniej zajdzie jakieś nagłe, nieprzewidziane wydarzenie. - Po tych słowach rycerz zwrócił się do tłumu wieśniaków - Powiedzieliście bardzo ciekawą rzecz... zniknęła jeszcze dziewczynka? Kiedy to było? Co spowodowało te zniknięcia? Dla mnie ta sprawa wydaje się być bardzo dziwna... Czy moglibyście, dobrzy ludzie, powiedzieć coświęcej na ten temat?
 
__________________
Tańcząc jak tobie zagrają, spraw by grali to co chcesz tańczyć...
Francois de Fou jest offline