Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2015, 23:01   #477
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Adrian przerzucał kartki słuchając Wypłosza. Potem je złożył i popatrzył na przybyłych. Nie wyglądał na kogoś kto godzinę temu zabił ich towarzysza w łaźni.
- Dobra, przedstawicie to na zebraniu rady. Zaraz będą.
Wstał i wyszedł bez słowa, najwyraźniej oczekiwał, że podążą za nim.

W sali zebrań było już dziesięć osób. Price spojrzał na wchodzącego Adriana i rzekł:
- Wszyscy, którzy mieli zdążyć już tu są.
Adrian popatrzył na starego ahoruna i skinął głową przyjmując do wiadomości. Zasiał na swoim fotelu.
- Rozjemcy mają kilka ciekawostek. Tym których nie ma, trzeba to potem przekazać. Zaczynajcie - zwrócił się do Rozjemców.
Dwanaście par oczu członków rady spoczęło na grupie.
- Ok, w takim razie zaczynamy - powiedział Wypłosz. W niektórych oczach dało się wyczytać “kim on jest do cholery”.

Wystąpienie zajęło prawie godzinę jeśli dodać pytania od członków rady.
W końcu ktoś zadał dyplomatyczne pytanie:
- Chodzą plotki o stratach w stanie osobowym…
- Wampiry odpadły, Slade wykrył, że Sinclair to wtyka, Gillian też jest podejrzana. Zniknęła. Witz twierdzi, że nie pojawiła się w jego szkole. Clarka odwołał Nikodemus, a Peterson doigrał się i Marv Kovalski ją zdjął.
- Nie o to chodziło…
- Jacob zginął…
- Plotki mówią coś innego…
- wtrącił Masters. - Roger, to chyba twoja działka, może ty przejmiesz głos.
Price wydawał się zdziwiony, Masters widząc to dodał:
- Młody Billy.
- A to, drobiazg, miałem tego nie wywlekać, ale jak już poruszyłeś to.

Wstał, rozejrzał się po wszystkich.
- Adrian zwrócił mi uwagę, iż nie przyłożyliśmy się do edukacji Billego. Miał rację. Wszyscy wiemy jaki jest, brzydki, śmierdzący… Nie ważne. Kierowaliśmy się pozorami ignorując fakty. odpowiednio prowadzony może wiele osiągnąć. Dlatego zdecydowałem się go uczyć.


Bill otrzymuje cechę pozycji Mentor na 4 kropki.

 
Mike jest offline