Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2015, 13:46   #106
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Bezimienny - skoczek na dachu



- Widocznie mamy ponadstandardowe umiejętności żeśmy dali radę zwiać a inni nie. - pokiwał głową rzezimieszek nie mogąc się powstrzymać by się choć trochę nie ponapuszać swoimi możliwościami. - A co się działo z tymi co się nie udało? - zapytał na wszelki wypadek choć zgadywał, że na pewno nie zostali pogłaskani po główce.

- A wiecie właściwie po co nasz miłościwie nam panujący władca urząził sobie ten dzisiejszy piknik na piaskach? - spytał zaciekawiony włamywacz ironicznie biorąc tytuł Alladyna w cudzysłów.

- Hmm... Czyli chyba Ali tego nie przewidział i nasza ślicznotka działa samopas. - podsumował na głos to co usłyszał. - Co raz bardziej mnie ta dama ciekawi. Na tyle by się z nią zapoznać bliżej. Ale uroku by ją oczarować naturalnie mi starcza aż z zapasem ale przydałby mi się ktoś kto znał ją wcześniej i widział z bliska bym do właściwej ślicznotki podbijał. - spojrzał na Hassana. Uważał, że on by dużo lepiej rozpoznał co nie tak jest z księżniczką no i widział ją wcześniej z bliska dużo bliższego niż on sam. Przy reszcie nie chciał na razie mówić o swoich podejrzeniach względem owej niewiasty.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline