Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2015, 15:36   #125
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
1. Tak
Chociaż szkoda że nie załapałem, kim są Tenno. Wtedy grał bym bardziej mangowo jak w naruto i bym biegał po ścianach. W sumie to można by taką opcję udostępnić. Może zużywać energię - super skok, bieg po ścianie i takie tam. Co wy na to?
2. Dla mnie im mniej obrazków, tym lepiej, bo mi się szybciej ładuje strona i łatwiej mi przeczytać. Wystarczy czasami jeden obrazek żeby konkretnie pokazać przeciwnika czy broń, albo żeby się zorientować w sytuacji, jak wygląda pomieszczenie. Mapy są oczywiście super! Muzyki w ogóle nie używam.
3. Mi tam się podoba.
4. Z tym to trudno powiedzieć, bo każdy ma tyle czasu ile ma. Dobrze jest, jak tempo się trzyma, bo żeby grać rok jedną misję, to średnio, ale jak nie ma na to czasu to trzeba czekać no i tyle.
5. Skoro już pytasz, to może nie do końca próbujmy zrobić z tej sesji grę komputerową. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi...
W sensie, żeby jednak to była sesja bardziej, a nie próba odwzorowania gry taką jaka jest. Chodzi mi na przykład o takie rzeczy jak te transfery. Jesteśmy Tenno i mamy robić misję, ale w sumie nie stać nas na sprzęt i czuję się trochę taki nijaki. Zwłaszcza jak pomyślę, że jednak już teraz załoganci mają różne bajery i CKMy i bomby, a my tak wolno zdobywamy moce i w zasadzie nie bardzo jesteśmy tacy super. To spowalnia rozgrywkę. Poza tym chyba nie ma sensu robić z tego strategii ekonomicznej, żeby przeszukiwać szafki.

U Anonima jak grałem przez chwilę, to fajnie to wyglądało. Dał nam do wyboru sporo umiejętności i mogliśmy rozwalać wszystko, chociaż przeciwnicy też byli silni.
 

Ostatnio edytowane przez Eryk : 27-11-2015 o 15:57.
Eryk jest offline