Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2015, 23:03   #83
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Dzięki zmysłowi hieny wyczułem w powietrzu nadchodzące siły państwowe, które miały zamiar przeszkodzić w doprowadzenia ludu pracującego do władzy!
Shackleton ma zejść z dachu, zaś słudzy wyjść ze szkoły. Trzeba wreszcie podjąć drastyczne środki.

Wskoczyłem na dach szkoły, aby rozpędzić się całą jego długością i wykonać daleki skok na drzewo, a potem na transporter Zmotoryzowanych Oddziałów Milicji Obywatelskiej. Jeżeli próbują odjechać używam drutokolczasto, aby się przyciągnąć. Załogę przemieniam, a potem skaczę na drużynę Zomowców. Mam zamiar ich wszystkich przemienić, aby porzucili nieprawdziwą ideologię głoszoną przez podstępną władzę, a poszli za prawdziwą władzą ludową.

Oczywiście, aby mi nie uciekli paraliżuję ich śmiechem. Jeżeli to nie działa... cóż... korzystam z uników.
 
Stalowy jest offline