Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2015, 11:39   #21
Bakcyl
Banned
 
Reputacja: 0 Bakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicachBakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Cytat:
Bakcyl... jak się kreujesz na tropiciela Lastinnowych patologii, to wypadałoby, abyś sam nimi nie promieniował. Przestrzegasz przed LIczami i ich malkontenctwem, a sam jedziesz po pomysłach ChaosGuarda jak po starej kobyle.
Widzisz, waszych patologii nie trzeba tropić. One - jak guano w przysłowiu - wypływają na wierzch bez niczyjej pomocy.

Cytat:
I wyjeżdżasz z grubą nadinterpretacją, że jak chce osadzić akcję w Czarnobylu to na pewno będzie prawie wszystko żywcem zerżnięte z gier.
Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Tutaj zawsze był tego deficyt.
Chaos sam przedstawił koncepcję wymieszania różnorakich pomysłów z różnych źródeł choć dominowały w nich gra i powieść Strugackich. Najwyraźniej więc moje obawy są słuszne co do kopiowania.

Cytat:
Czyżbyś sam stał się LIczem? Jakie to uczucie krytykować kogoś tylko dlatego, że jest nowy i nie ma reputki? Bardzo przyjemne, co?
Zwłaszcza, że sam owej reputki nigdy nie posiadałem, bo jej zdobycie wiąże się z ustawicznym wciskaniem się wam w rzyć. Tylko tak można się nachapać zielonego, przy zastosowanym tutaj systemie przyznawania punktów reputacji. Ja jednak takowej umiejętności nie posiadam, a przystawanie z ludźmi zajmującymi się takim procederem jest poniżej mojej godności. Dlatego też mój e-członek jest taki malusi.
To w końcu jak. Jadę po jego pomysłach czy po nim samym? O ile wiem, to w żadnym poście nic o nim ad personam nie napisałem, minusa też mu nie dałem, bo nie jestem LIczem, żeby takie rzeczy robić. A o tym że nim nie jestem świadczy właśnie to, że to wasza zgraja się zlatuje jak muchy do wiadomo czego za każdym razem, gdy ktoś zaczyna się wypowiadać w sposób przez was nie zaaprobowany.

Cytat:
Widać, że grałeś, czytałeś i ogarniasz Stalkera, więc zacznij podawać swoje pomysły i sugestie, a nie wymieniasz ciągle co jest według Ciebie "beeeee" i czego nie chciałbyś w tej sesji widzieć.
Czyli najlepiej podsuwać pomysły i poklepywać po plecach, zachowując absolutne milczenie względem tego, co nam się ewentualnie nie podoba?
Dodatkowo wcześniej coś sugerowałem, ale oczywiście to ci umknęło, bo jak widać po twoim poście, przyszedłeś tu potrollować i poprowokować, żeby twoi koledzy mogli cię nakarmić szpinakiem, a mi wcisnąć tych kilka minusów z epitetami w opisie. Zapewne z tego właśnie powodu umknął ci również fakt, że Chaos ma swoje koncepcje i materiały na temat tej sesji, czego zmieniać nie zamierza, a o czym świadczy sama jego postawa w tej dyskusji.

Dlatego ograniczam się do wydawania pinii na temat tych koncepcji, bo nie zamierzam zmieniać jego światopoglądu, ani forsować moich pomysłów czy spostrzeżeń.
Oczywiście robię to zdając sobie jednocześnie sprawę, że przez was potraktowane to zostanie jako zło wszeteczne, bo przecież kto to widział wyrażać własne zdanie na temat danej kwestii, w temacie właśnie do tego przeznaczonym. Niesłychanie oburzające!



A tak poza tym, to pomysł ze zrobieniem ze STALKERów organizacji działającej dla dobra publicznego też mi się nie podoba. Jest naiwny. Taką organizacją jest Wolność (uwzględniając oczywiście odcienie szarości i nie robiąc z niej czerwonego krzyża), a Stalkerzy to prędzej zwykli szperacze - łowcy artefaktów którzy łączą się w grupy, by łatwiej było przetrwać.
Tak, wedle gry STALKERzy to w ogóle inna koncepcja. Jednak gra w tym miejscu troszkę zasysa, i akurat oryginalny pomysł tego, kim jest STALKER można z powodzeniem wyciąć, więc i sam akronim również.
 
Bakcyl jest offline